- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-486XL BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-486XL BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-486XL BRATECKSkladom59,62 EUR48,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardné pripevnenie: : 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 43 " ... 90 " ; Nosnosť: 60 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 60.5 ... 1080 mm ; Zvislé naklonenie: -12 ° ... 3 ° ; Vodorovné otáčanie: -60 ° ... 60 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 43 " ... 90 " |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 60.5 ... 1080 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -12 ° ... 3 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | -3 ° ... 3 ° |
| Hmotnosť: | 11.20 kg |
| Rozmery: | 910 x 430 x (53 ... 1080) mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





