- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 80 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-CE344
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-CE344
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-PLB-CE344Skladom28,05 EUR22,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jednoduchá montáž; Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 55 " ; Nosnosť: 50 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: : 1050 ... 1560 mm od stropu ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200, 200x100, 400, 400x200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | (údaje výrobcu) : 1050 ... 1560 mm od stropu Naše meranie : 920 ... 1510 mm od stropu |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Rozmery: | 1080 x 520 x 60 mm |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





