- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre rýchlootočné kamery (Speed Dome)
- DRŽIAK PFA111 DAHUA
DRŽIAK PFA111 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK PFA111 DAHUASkladom17,38 EUR14,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak pripevnenia kamier typu Speed Dome k adaptéru alebo k inému závitovému držiaku Dahua / BCS; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 30 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.154 kg |
| Rozmery: | 73 x 64 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




