- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- DVOJITÁ IP KAMERA ODOLNÁ PROTI VANDALIZMU IPC-HDBW2449F-AS-E2-IL-0280B WizSense Smart Dual Light 2 X 4 Mpx 2 X 2.8 mm DAHUA
DVOJITÁ IP KAMERA ODOLNÁ PROTI VANDALIZMU IPC-HDBW2449F-AS-E2-IL-0280B WizSense Smart Dual Light 2 X 4 Mpx 2 X 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÁ IP KAMERA ODOLNÁ PROTI VANDALIZMU IPC-HDBW2449F-AS-E2-IL-0280B WizSense Smart Dual Light 2 X 4 Mpx 2 X 2.8 mm DAHUASkladom531,14 EUR431,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2688 x 1520 px, 2560 x 1440 px, 2048 x 1536 px, 2304 x 1296 px, 1920 x 1080 px ; Čidlo: 2 x 1/2.7 " ; Uhol záberu: 2 x 101 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Detekcia zvuku ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ; Index of Protection: IP67 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK10 ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2 x 2688 x 1520 px - 4 Mpx , 2560 x 1440 px - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 px - 3 Mpx , 2304 x 1296 px - 3 Mpx , 1920 x 1080 px - 1080p , 1280 x 960 px - 1.3 Mpx , 1280 x 720 px - 720p |
| Čidlo: | 2 x 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2 x 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 2 x 101 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Rozhranie: | 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android, iOS (iPhone) - aplikácia DSS/Smart PSS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | 2 x Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Rozmery: | 164 x 84 x 69 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





