- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- DVOJITÝ LED REFLEKTOR S DETEKTOROM POHYBU AD-NL-6603BLR4 LED ADVITI
DVOJITÝ LED REFLEKTOR S DETEKTOROM POHYBU AD-NL-6603BLR4 LED ADVITI
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ LED REFLEKTOR S DETEKTOROM POHYBU AD-NL-6603BLR4 LED ADVITISkladom42,64 EUR34,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: TOS DUO ; Svetelný tok: 2 x 1600 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 2 x 20 W ; Vybrané vlastnosti: PIR detektor - Zabudovaný, Uhol detekcie : 240 °, Regulácia citlivosti súmrakového senzoru, Regulácia času svietenia ; Farba: Čierny ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Rad: | TOS DUO |
| Svetelný tok: | 2 x 1600 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 2 x 20 W |
| Energetická trieda: | E |
| CRI: | > 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Fasádne svietidlo - polykarbonát |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 301 x 173 x 194 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





