- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery skryté a špeciálne
- ENDOSKOPICKÁ KAMERA BIGSTREN-23020 USB-C USB-MICRO LIGHTNING BIGSTREN
ENDOSKOPICKÁ KAMERA BIGSTREN-23020 USB-C USB-MICRO LIGHTNING BIGSTREN
- Kompletné špecifikácie
ENDOSKOPICKÁ KAMERA BIGSTREN-23020 USB-C USB-MICRO LIGHTNING BIGSTRENSkladom23,87 EUR19,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The BIGSTREN-23020 endoscopic camera is a practical tool for inspecting hard-to-reach places. Equipped with a 2-meter flexible cable and 6 LED diodes, it allows for precise examination of areas with limited lighting. The device offers Full HD image quality. Additionally, the set includes 3 replaceable tips that increase the functionality of the camera.; Štandard: USB-C, micro USB, Apple Lightning 8P ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | USB-C, micro USB, Apple Lightning 8P |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Hĺbka zaostrenia: | 2 ... 10 cm |
| Podporované systémy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 5 V DC z portu USB |
| Hmotnosť: | 0.089 kg (s káblom) |
| Rozmery: | Ø 7.9 x 59 mm 2 m (dĺžka kábla) |
| Výrobca / Značka: | BIGSTREN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




