- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- ETHERNET KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-ETH PRE MODUL GSM-X SATEL
ETHERNET KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-ETH PRE MODUL GSM-X SATEL
- Kompletné špecifikácie
ETHERNET KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-ETH PRE MODUL GSM-X SATELSkladom119,01 EUR96,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komunikačný modul GSM-X-ETH umožňuje rozšíriť funkcie modulu GSM-X o pripojenie k internetu prostredníctvom dráhy Ethernet;
| Sieťové rozhranie: | RJ-45 |
| Napájanie: | 12 V DC - Z modulu GSM-X |
| Spotreba prúdu: | max. 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 61 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





