- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR INT-E 8 VSTUPOV SATEL
EXPANDÉR INT-E 8 VSTUPOV SATEL
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR INT-E 8 VSTUPOV SATELSkladom58,14 EUR47,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 8 ks. - programovateľné ; Podpora konfigurácie: NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL ; Výstup tamper;
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 80 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 80 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





