- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR INT-O 8 VÝSTUPOV SATEL
EXPANDÉR INT-O 8 VÝSTUPOV SATEL
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR INT-O 8 VÝSTUPOV SATELSkladom86,89 EUR70,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Typy výstupov: 8 ks. OC, 8 ks. Relé ; Výstup tamper; Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: 50 mA ; Spínací prúd relé: max. 2 A DC ; Spínacie napätie relé: max. 24 V DC ;
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Typy výstupov: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Spínací prúd relé: | max. 2 A DC |
| Spínacie napätie relé: | max. 24 V DC |
| Spotreba prúdu aktívnym relé: | 16 mA |
| Spotreba prúdu (bez zaťaženia výstupov typu OC a bez aktívnych relé): | 36 mA |
| Napájanie: | 12 V DC / 160 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






