- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR INT-PP 8 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SATEL
EXPANDÉR INT-PP 8 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SATEL
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR INT-PP 8 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SATELSkladom120,70 EUR98,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 8 ks. - programovateľné ; Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Výstup tamper; Podpora konfigurácie: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL ;
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL |
| Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 2 A / 24 V DC |
| Zaťažiteľnosť výstupu +12V: | 2.5 A / 12 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | 35 mA |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Rozhranie RS-485: | Diaľková aktualizácia software modulu |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 3 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 140 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





