- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR PRE ČÍTAČKY KARIET INT-R SATEL
EXPANDÉR PRE ČÍTAČKY KARIET INT-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR PRE ČÍTAČKY KARIET INT-R SATELSkladom107,43 EUR87,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: INTEGRA / CA-64 ; Počet podporovaných zariadení: 2 ; Prevádzka: Wiegand 26-66bit, DALLAS ;
| Spolupráca: | INTEGRA / CA-64 |
| Počet podporovaných zariadení: | 2 |
| Prevádzka: | Wiegand 26-66bit, DALLAS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba prúdu: | max. 150 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




