- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR VSTUPU ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PM501Z8T4 8 VSTUPOV 4 OUTPUTS Hikvision
EXPANDÉR VSTUPU ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PM501Z8T4 8 VSTUPOV 4 OUTPUTS Hikvision
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR VSTUPU ZBERNICE AX HYBRID PRO G2 DS-PM501Z8T4 8 VSTUPOV 4 OUTPUTS HikvisionNie je skladom71,73 EUR58,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 8 ks. ; Počet výstupov: 4 ks. - programovateľné ; Výstup tamper;
| Počet vstupov: | 8 ks. |
| Počet výstupov: | 4 ks. - programovateľné |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Bezpečnostná trieda: | 2 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Napájanie: | 12 V DC / 150 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 155 x 110 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300614 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





