- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- EXPANDÉR ZX8-P2C 8 VSTUPOV PARADOX
EXPANDÉR ZX8-P2C 8 VSTUPOV PARADOX
- Kompletné špecifikácie
EXPANDÉR ZX8-P2C 8 VSTUPOV PARADOXSkladom64,88 EUR52,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 8 ks. - programovateľné ; Podpora konfigurácie: NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL ;
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL |
| Výstup: | 1 ks. - 50 mA programovateľné |
| Vybrané vlastnosti: | Automatické rozpoznávanie modelu poplašnej centrály |
| Napájanie: | 12 V ... 16 V DC / 28 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | 140 x 46 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




