- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- EXTENDER ETHERNET+PoE LR1002-1EC-V3 PRIJÍMAČ DAHUA
EXTENDER ETHERNET+PoE LR1002-1EC-V3 PRIJÍMAČ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER ETHERNET+PoE LR1002-1EC-V3 PRIJÍMAČ DAHUASkladom34,81 EUR28,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie pracuje od strany switcha PoE; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ; Dosah prenosu: max. 1000 m @ 10 Mbps, max. 400 m @ 100 Mbps ; Vybrané vlastnosti: Napájanie PoE - páry : 1, 2 a 3, 6 ;
| Porty LAN: | 1 ks. RJ45 |
| Prenosové porty: | 1 ks. BNC |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Dosah prenosu: | max. 1000 m @ 10 Mbps , max. 400 m @ 100 Mbps Dosah prenosu dát a napájania veľmi záleží na použitom kábli a výkone požadovanom pre napájanie prijímača |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 48 V ... 57 V DC |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 79 x 64 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




