- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/1-POE-BT GTX
EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/1-POE-BT GTX
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/1-POE-BT GTXSkladom29,89 EUR24,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Extendér SPT-POE/1-POE-BT je zariadenie určené k zväčšeniu vzdialenosti prenosu napájania PoE a údajov ethernet s pomocou krútenej dvojlinky UTP cat. 5/5e o ďalších 100 m; Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 1 ks. ; Napájanie: Zhodné s Hi-PoE (802.3af/at/bt) ;
| Počet vstupov: | 1 ks. - Zásuvka RJ-45 |
| Počet výstupov: | 1 ks. - Zásuvka RJ-45 |
| Napájanie: | Zhodné s Hi-PoE (802.3af/at/bt) : 44 V ... 57 V DC |
| Výstupné napätie: | Zhodné s napätím napájania |
| Vstupný prúd: | max. 1.7 A |
| Vstupné napájacie páry PoE IN: | Napájanie PoE : ("+": piny 1, 2 / 4, 5; "-": piny 3, 6 / 7, 8) |
| Výstupné napájacie páry PoE OUT: | Napájanie PoE : ("+": piny 1, 2 / 4, 5; "-": piny 3, 6 / 7, 8) |
| Rozhranie Ethernet: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Ochrany: | ![]() |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED : Link/Act, PoE |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 84 x 65 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | GTX - Grid Telecommunication eXpert |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





