- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/2-POE-OUTDOOR-V2
EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/2-POE-OUTDOOR-V2
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER ETHERNET+PoE SPT-POE/2-POE-OUTDOOR-V2Skladom14,68 EUR11,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Extendér SPT-POE/2-POE-OUTDOOR-V2 je zariadenie určené k zväčšeniu vzdialenosti prenosu napájania PoE a údajov ethernet s pomocou krútenej dvojlinky UTP cat. 5/5e/6 o ďalších 100 m; Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 2 ks. ; Napájanie: Zhodné s PoE (802.3af/at) ; Rozhranie Ethernet: 10 / 100 Mbps ;
| Počet vstupov: | 1 ks. - Zásuvka RJ-45 |
| Počet výstupov: | 2 ks. - Zásuvka RJ-45 |
| Napájanie: | Zhodné s PoE (802.3af/at) : 44 V ... 57 V DC |
| Výstupné napätie: | Zhodné s napätím napájania |
| Vstupný prúd: | 0.68 A (max) |
| Výstupný výkon: | 30 W (max) |
| Vstupné napájacie páry PoE IN: | Napájanie PoE : ("+": piny 1, 2 / 4, 5; "-": piny 3, 6 / 7, 8) |
| Výstupné napájacie páry PoE OUT: | Napájanie PoE : ("+": piny 1, 2 / 4, 5; "-": piny 3, 6 / 7, 8) |
| Rozhranie Ethernet: | 10 / 100 Mbps |
| Ochrany: | ![]() |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED : PWR |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť pripojenia v sériách - max. 3 zariadení |
| Kryt: | Plastová - Hermetický kryt |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 46 x 93 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






