- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Video baluny
- VGA prenos po krútenej dvojlinke (baluny)
- EXTENDER VGA-EX-60
EXTENDER VGA-EX-60
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER VGA-EX-60Skladom17,47 EUR14,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Pasívne ; Dosah prenosu videa: max. 60 m ; Rozlíšenie: 1600 x 1200 px UXGA, 1280 x 1024 px SXGA, 1280 x 768 px WXGA, 1024 x 768 px XGA, 800 x 600 px SVGA, 640 x 480 px VGA ;
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Napájanie: | ![]() |
| Dosah prenosu videa: | max. 60 m |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typy konektorov: | |
| Rozlíšenie: | |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 57 x 42 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





