- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Video baluny
- VGA prenos po krútenej dvojlinke (baluny)
- EXTENDER VGA + USB CE-100
EXTENDER VGA + USB CE-100
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER VGA + USB CE-100Skladom168,30 EUR136,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Aktívne ; Počet kanálov: 1 x VGA 2 x USB ; Dosah prenosu videa: max. 100 m ;
| Druh zariadenia: | Aktívne / Vysielač |
| Počet kanálov: | 1 x VGA 2 x USB |
| Napájanie: | 5 V / 1000 mA |
| Dosah prenosu videa: | max. 100 m |
| Typy konektorov: | 1 x VGA Zásuvka HDB-15 2 x USB-A Zásuvka |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry) Zásuvka |
| Hmotnosť: | 0.170 kg |
| Rozmery: | 91 x 56 x 25 mm |
| Druh zariadenia: | Aktívne / Prijímač |
| Počet kanálov: | 1 x VGA 2 x USB |
| Napájanie: | 5 V USB |
| Dosah prenosu videa: | max. 100 m |
| Typy konektorov: | 1 x VGA Konektor HDB-15 1 x USB-B Zásuvka |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry) Zásuvka |
| Hmotnosť: | 0.170 kg |
| Rozmery: | 91 x 56 x 25 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozlíšenie: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




