- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- GPRS KOMUNIKAČNÝ MODUL AX HYBRID PRO G2 DS-PC501G Hikvision
GPRS KOMUNIKAČNÝ MODUL AX HYBRID PRO G2 DS-PC501G Hikvision
- Kompletné špecifikácie
GPRS KOMUNIKAČNÝ MODUL AX HYBRID PRO G2 DS-PC501G HikvisionSkladom97,40 EUR79,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: AX HYBRID PRO G2 - DS-PA502-X ; Prevádzka: SMS, GPRS ; Anténny konektor: Zásuvka MMCX ; Pracovná frekvencia: GSM850, EGSM900, DCS1800, PCS1900 ; Hlavné vlastnosti: Podpora dvoch SIM kariet ;
| Spolupráca: | AX HYBRID PRO G2 - DS-PA502-X |
| Prevádzka: | SMS, GPRS |
| Anténny konektor: | Zásuvka MMCX |
| Pracovná frekvencia: | GSM850, EGSM900, DCS1800, PCS1900 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Rozmery: | 89 x 62 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300691 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





