- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s grafickým displejom
- GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH2-B SATEL
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH2-B SATEL
- Kompletné špecifikácie
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH2-B SATELSkladom365,60 EUR297,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; MAKRO funkcia aktivuje sekvencie činností jediným klávesom; Spolupráca: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA ; Hlavné vlastnosti: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ; Farba: Čierny ;
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 450 mA |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 196 x 129 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




