- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s grafickým displejom
- GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH210-W SATEL
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH210-W SATEL
- Kompletné špecifikácie
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSH210-W SATELSkladom439,22 EUR357,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; MAKRO funkcia aktivuje sekvencie činností jediným klávesom; Spolupráca: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA 64 M ; Hlavné vlastnosti: 10 " kapacitná dotyková obrazovka 1024 x 600 px ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA 64 M |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 415 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 251 x 157 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




