- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s grafickým displejom
- GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU TM70-A2K PARADOX
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU TM70-A2K PARADOX
- Kompletné špecifikácie
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU TM70-A2K PARADOXSkladom199,07 EUR161,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čitateľný LCD displej s podsvietením ukazujúci podrobné informácie o stave systému; Spolupráca: PARADOX: SPECTRA SP/MAGELLAN MG V4.72+, EVO V2.16+ ; Hlavné vlastnosti: 7 " kapacitná dotyková obrazovka - 16 bit / 800 x 480 px, SpotOn Locator - funkcia plánov poschodí, One Screen Monitoring - funkcia synoptickej tabuľky, Teplotný snímač, Podpora microSD kariet, Pracovný režim digitálneho fotorámečka ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | PARADOX: SPECTRA SP/MAGELLAN MG V4.72+, EVO V2.16+ |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 330 mA |
| Farba: | Biela |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.306 kg |
| Rozmery: | 177 x 114 x 15 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




