- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-LTE SATEL
GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-LTE SATEL
- Kompletné špecifikácie
GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-LTE SATELSkladom191,31 EUR155,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vďaka analógovým vstupom môže GSM-X-LTE vykonávať funkcie, ktoré inak vykonávajú automatické systémy; Vstupy alarmu: 8 ks. ; Telefónne čísla na hlásenie udalostí: max. 8 ; Forma odosielania kódov udalostí: CLIP, PUSH, SMS, GPRS, LTE ;
| Vstupy alarmu: | 8 ks. |
| Výstupy alarmu: | 4 ks. |
| Telefónne čísla na hlásenie udalostí: | max. 8 |
| Forma odosielania kódov udalostí: | CLIP, PUSH, SMS, GPRS, LTE |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 520 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 158 x 126 x 46 |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




