- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL PCS265V8-QF7 PARADOX
GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL PCS265V8-QF7 PARADOX
- Kompletné špecifikácie
GSM KOMUNIKAČNÝ MODUL PCS265V8-QF7 PARADOXSkladom181,51 EUR147,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných SIM kariet: 2 ; Telefónne čísla na hlásenie udalostí: max. 16 ; Forma odosielania kódov udalostí: SMS ; Hlavné vlastnosti: Práca v sieti LTE/3G/2G GSM, Odoslanie SMS správ obsahujúcich podrobné údaje o udalosti ; Výkon vysielača: 2 W @ 850 MHz 1 W @ 1800/1900 MHz ;
| Počet podporovaných SIM kariet: | 2 |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | ![]() |
| Telefónne čísla na hlásenie udalostí: | max. 16 |
| Forma odosielania kódov udalostí: | SMS |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 300 mA (práca) 60 mA (režim Standby) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Rozmery: | 207 x 74 x 21 |
| Hmotnosť: | 0.150 kg |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





