- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- HERNÝ MONITOR LM30-E330CW 30 " DAHUA
HERNÝ MONITOR LM30-E330CW 30 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HERNÝ MONITOR LM30-E330CW 30 " DAHUASkladom349,48 EUR284,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 30 " ; Natívne rozlíšenie: 2560 x 1080 px ; Pomery strán: 21 : 9 ; Signálové konektory: 2x DisplayPort, 2x HDMI, ;
| Veľkosť obrazovky: | 30 " |
| Natívne rozlíšenie: | 2560 x 1080 px |
| Pomery strán: | 21 : 9 |
| Typ matrice: | VA, LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 3000 : 1 (typový) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms (typový) |
| Signálové konektory: | |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti F (Nariadenie (EÚ) 2019/2015) |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 5.84 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





