- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- HERNÝ MONITOR LM49-EW410CA DQHD 49 " DAHUA
HERNÝ MONITOR LM49-EW410CA DQHD 49 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HERNÝ MONITOR LM49-EW410CA DQHD 49 " DAHUASkladom803,36 EUR653,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 49 " ; Natívne rozlíšenie: 5120 x 1440 px ; Pomery strán: 32 : 9 ; Signálové konektory: 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1 TMDS, USB-C, ; Audio: Zabudované reproduktory 2 x 3 W ;
| Veľkosť obrazovky: | 49 " |
| Natívne rozlíšenie: | 5120 x 1440 px |
| Pomery strán: | 32 : 9 |
| Typ matrice: | VA, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Jas: | 400 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Signálové konektory: | |
| Audio: | Zabudované reproduktory 2 x 3 W |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. farieb, 8 bit |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti F (Nariadenie (EÚ) 2019/2015) |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | |
| V sade: | |
| Napájanie: | 100–240 V AC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| Rozmery: | 1198.5 x 375.6 x 160.2 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





