- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery s termovíziou
- HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP HY-FT431LDP-TD1F4-MB 1.2 mm, 4 Mpx 4.0 mm WISUALARM
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP HY-FT431LDP-TD1F4-MB 1.2 mm, 4 Mpx 4.0 mm WISUALARM
- Kompletné špecifikácie
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP HY-FT431LDP-TD1F4-MB 1.2 mm, 4 Mpx 4.0 mm WISUALARMSkladom456,29 EUR370,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 120 x 90 px ; Uhol záberu: 90 ° ; Rozsah merania teploty: -10 °C ... 200 °C ; Presnosť merania teploty: MAX (±5°C, ±5%) ; Čidlo: 1/2.7 " ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 85 ° ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Inteligentná analýza obrazu: detekcia plameňa ; Hlavné vlastnosti: Detekcia náhleho nárastu teploty umožňuje odhaliť požiar skôr, ako sa objaví plameň ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 120 x 90 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 17 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | < 60 mK @ F1.0, 300 K |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety odtieňov: | 12 |
| Objektív: | 1.2 mm, F1.1 |
| Uhol záberu: | 90 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Meranie teploty: | |
| Rozsah merania teploty: | -10 °C ... 200 °C |
| Presnosť merania teploty: | MAX (±5°C, ±5%) |
VIDEO KAMERA:
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 4.0 mm |
| Uhol záberu: | 85 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Min. osvetlenie: | 0.0052 Lux (farba) @ F1.6 0.0028 Lux (B/W) @ F1.6 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ![]() |
Všeobecné informácie:
| Štandard: | IP |
| Video výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Červená + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 90 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | WISUALARM / DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






