- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery s termovíziou
- HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF1241-B3F4-DW-S8 3.5 mm - 960p, 4 mm - 4 Mpx DAHUA
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF1241-B3F4-DW-S8 3.5 mm - 960p, 4 mm - 4 Mpx DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF1241-B3F4-DW-S8 3.5 mm - 960p, 4 mm - 4 Mpx DAHUASkladom1 424,79 EUR1 158,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 256 x 192 px ; Uhol záberu: 51 ° ; Rozlíšenie: 1280 x 960, 1024 x 768 px ; Čidlo: 1/2.7 " ; Uhol záberu: 71 ° ; Rozlíšenie: 2336 x 1752 - 4 Mpx ; Rozhranie RS-485; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 256 x 192 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 12 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | < 40 mK @ F1.0 |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety odtieňov: | 18 |
| Objektív: | 3.5 mm |
| Uhol záberu: | 51 ° |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Rozlíšenie: | 1280 x 960 - 960p , 1024 x 768 px , 640 x 480 px , 256 x 192 px |
VIDEO KAMERA:
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 71 ° |
| Rozlíšenie: | 2336 x 1752 - 4 Mpx 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 704 x 576 - D1 |
| Min. osvetlenie: | 0.05 Lux (farba) 0.005 Lux (B/W) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
Všeobecné informácie:
| Štandard: | IP |
| Video výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1280 x 960 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 206 x 91 x 90 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







