- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery s termovíziou
- HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF2241-B7F8-DW-S2 7.0 mm - 960p, - 4 Mpx 8.0 mm DAHUA
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF2241-B7F8-DW-S2 7.0 mm - 960p, - 4 Mpx 8.0 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP TPC-BF2241-B7F8-DW-S2 7.0 mm - 960p, - 4 Mpx 8.0 mm DAHUASkladom2 629,33 EUR2 137,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 256 x 192 px ; Uhol záberu: 24 ° ; Rozlíšenie: 1280 x 960, 1024 x 768 px - 4 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p ; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 33.4 ° ; Video výstup: CVBS, SPOT výstup - 1 Vpp / 75 Ω ; Rozhranie RS-485; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 256 x 192 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 12 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | < 40 mK @ F1.0 |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety odtieňov: | 18 |
| Objektív: | 7.0 mm |
| Uhol záberu: | 24 ° |
| Rozlíšenie: | 1280 x 960 - 960p , 1024 x 768 px , 640 x 480 px , 256 x 192 px |
VIDEO KAMERA:
| Rozlíšenie: | - 4 Mpx 2336 x 1752 , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 704 x 576 - 4CIF 352 x 288 - CIF |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 8.0 mm |
| Uhol záberu: | 33.4 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Min. osvetlenie: | 0.05 Lux (farba) @ F2.0 0.005 Lux (B/W) @ F2.0 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 35 m |
Všeobecné informácie:
| Štandard: | IP, PAL |
| Video výstup: | CVBS, SPOT výstup - 1 Vpp / 75 Ω |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1280 x 960 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery: | 96 x 104 x 280 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






