- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Infračervené bariéry
- INFRAČERVENÉ BARIÉRY ACTIVA-8-BR 8 ZVÄZOK SATEL
INFRAČERVENÉ BARIÉRY ACTIVA-8-BR 8 ZVÄZOK SATEL
- Kompletné špecifikácie
INFRAČERVENÉ BARIÉRY ACTIVA-8-BR 8 ZVÄZOK SATELSkladom383,29 EUR311,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet lúčov: 8 ; Dosah detekcie v exteriéri: 10 m ; Dosah detekcie v interiéri: 20 m ; Charakteristiky lúča: Kódovanie prenosu ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 80 mA ; Farba: Čierny ;
| Počet lúčov: | 8 |
| Spôsoby detekcie: | Programovateľná počet lúčov, ktorých narušenie vyvolá poplach |
| Dosah detekcie v exteriéri: | 10 m |
| Dosah detekcie v interiéri: | 20 m |
| Charakteristiky lúča: | Kódovanie prenosu |
| Doba prerušenia (blokovanie lúča): | 40 ... 1000 ms |
| Dĺžka trvania poplachu: | 2 s |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | NC |
| Zostava: | Možnosť montáže na stenu |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 80 mA |
| Nastavenie rozmedzia uhlov: | ![]() |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 55 °C / max. 95 % |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery vysielača alebo prijímača: | 2100 x 23 x 21 mm |
| Hmotnosť vysielača a prijímača: | 2.01 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





