- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Infračervené bariéry
- INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-15 1 LÚČ
INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-15 1 LÚČ
- Kompletné špecifikácie
INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-15 1 LÚČSkladom16,07 EUR13,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet lúčov: 1 ; Dosah detekcie v exteriéri: 3 ... 15 m ; Dosah detekcie v interiéri: 3 ... 20 m ; Spotreba prúdu: 20 mA - Vysielač, 18 mA - Prijímač ;
| Počet lúčov: | 1 |
| Spôsoby detekcie: | 1 lúč blokovaný |
| Dosah detekcie v exteriéri: | 3 ... 15 m |
| Dosah detekcie v interiéri: | 3 ... 20 m |
| Charakteristiky lúča: | 940 nm - Modulovaný infračervený prúd |
| Dĺžka trvania poplachu: | ≥ 0.1 s |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Nastavenie rozmedzia uhlov: | ![]() |
| Zostava: | na stenu alebo stĺp |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC / AC - vyberané prepínačom |
| Spotreba prúdu: | 20 mA - Vysielač , 18 mA - Prijímač |
| Výstup alarmu: | Relé (AC/DC 36V max. 1A) |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 55 °C / max. 95 % |
| Rozmery vysielača alebo prijímača: | 49 x 76 x 22 mm |
| Hmotnosť vysielača a prijímača: | 0.036 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





