- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Infračervené bariéry
- INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-B150 3 LÚČE
INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-B150 3 LÚČE
- Kompletné špecifikácie
INFRAČERVENÉ BARIÉRY AN900-B150 3 LÚČESkladom130,95 EUR106,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet lúčov: 3 ; Dosah detekcie v exteriéri: 150 m ; Dosah detekcie v interiéri: 450 m ; Spotreba prúdu: max. 90 mA ;
| Počet lúčov: | 3 |
| Spôsoby detekcie: | súčasné narušenie 3 lúčov |
| Dosah detekcie v exteriéri: | 150 m |
| Dosah detekcie v interiéri: | 450 m |
| Charakteristiky lúča: | Modulovaný impulzový trojitý infračervený lúč |
| Doba prerušenia (blokovanie lúča): | 50 ... 700 ms (voliteľne) |
| Dĺžka trvania poplachu: | 2 s ± 1 (nominálne) |
| Výstup alarmu: | Relé (AC/DC 30V max. 0.3A) |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | N.C. otvorené pri sňatí krytu (iba prijímač) |
| Nastavenie rozmedzia uhlov: | ± 10 ° zvisle ± 90 ° vodorovne |
| Zostava: | na stenu alebo stĺp |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 90 mA |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 55 °C / max. 95 % |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery vysielača alebo prijímača: | 289 x 95 x 110 mm |
| Hmotnosť vysielača a prijímača: | 1.25 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




