- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ARC-200 BE WAVE 12 ... 48 V DC SATEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ARC-200 BE WAVE 12 ... 48 V DC SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ARC-200 BE WAVE 12 ... 48 V DC SATELSkladom58,57 EUR47,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 4 ; Menovité napätie: 12 ... 48 V DC ; Typ konektora: káble ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 1200 m ; Vybrané vlastnosti: Vzdialené ovládanie a správa, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, Ovládanie farby, efektu, času zmeny umožňuje akýkoľvek dizajn interiéru, ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Použitie: | LED pásky (RGB/RGBW/CCT/MONO) 12-48V |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Menovité napätie: | 12 ... 48 V DC |
| Spotreba energie: | 0.2 W (režim Standby) max. 1 W |
| Maximálne zaťaženie relé: | 4 A @ 48 V 8 A @ 24 V |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 192 W |
| Typ konektora: | káble |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≤ 1200 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | - možnosť pripojenia dvojitého zvončekového tlačidla alebo žalúziového spínača - možnosť ovládať akékoľvek zariadenie v systéme |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




