- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATX-200 BE WAVE SATEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATX-200 BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATX-200 BE WAVE SATELSkladom58,50 EUR47,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 4 ; Typ konektora: káble ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 1700 m ; Vybrané vlastnosti: Vzdialené ovládanie a správa, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, Ability to assign more than one action to each button, ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Použitie: | Control the elements of the BE WAVE system with physical switches |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | ![]() |
| Typ konektora: | káble |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≤ 1700 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 1 x Typ batérie : CR14250, 3 V |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





