- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET ARSC-200 BE WAVE 230 V AC SATEL
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET ARSC-200 BE WAVE 230 V AC SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET ARSC-200 BE WAVE 230 V AC SATELSkladom57,86 EUR47,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ( 1 x Motor ) ; Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: káble ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 1000 m ; Vybrané vlastnosti: Vzdialené ovládanie a správa, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, Automatic detection of blind / shutter travel time and slat adjustment time, ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 ( 1 x Motor ) |
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Spotreba energie: | 0.45 W (režim Standby) max. 1 W |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1.7 A @ 230 V |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 350 W |
| Typ konektora: | káble |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 1000 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | - possibility to connect a double bell button or a shutter switch - possibility to control any devices in the system |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




