- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- INTERAKTÍVNY TABLET LCH75-MC410-B 75 " - 4K UHD DAHUA
INTERAKTÍVNY TABLET LCH75-MC410-B 75 " - 4K UHD DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERAKTÍVNY TABLET LCH75-MC410-B 75 " - 4K UHD DAHUASkladom2 420,33 EUR1 967,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 75 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Typ matrice: TFT LCD, DLED backlight ; Vybrané vlastnosti: Android 9.0 systém, MODU Wi-Fi, Hotspot, Kamera : 5 Mpx, Mikrofón, dotyková obrazovka - ovládanie prstom alebo stylusom - 20 bodov súbežného písania ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 600x400 ;
| Veľkosť obrazovky: | 75 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, DLED backlight - dotyková obrazovka |
| Kontrast: | |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | < 10 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 15 W |
| Signálové konektory: | |
| Vybrané vlastnosti: | - Držiak (montované na stenu) - Diaľkový ovládač - 2 x Stylus - Napájací kábel |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Správa napájania: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 600x400 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| Rozmery: | 1707 x 87 x 1066 |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





