- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200A-IL-A-0280B-S6 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm DAHUA
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200A-IL-A-0280B-S6 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA HAC-PT1200A-IL-A-0280B-S6 Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom137,14 EUR111,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Uhol záberu: 102 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 102 ° |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Ovládanie PTZ: | Možnosť ovládania po koncentrickom kábli s pomocou zapisovača |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Počet prednastavení: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 510 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.1 W (max) |
| Kryt: | Mini Speed Dome Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 93 x 91 x 131 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






