- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP Wi-Fi
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H2C Hero C1 Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUA
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H2C Hero C1 Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H2C Hero C1 Wi-Fi - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom41,14 EUR33,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 86 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 325 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: -20 ° ... 100 ° ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie: 10/100 Base-T, 2.4 GHz Wi-Fi ; Inteligentná analýza obrazu: Inteligentné rozoznanie ľudskej postavy a sledovanie pohybu osoby ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm @ F2.0 |
| Uhol záberu: | 86 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 325 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -20 ° ... 100 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | Inteligentné rozoznanie ľudskej postavy a sledovanie pohybu osoby |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - z portu USB-C (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 76 x 96 x 130 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







