- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery IP Wi-Fi
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H5A Hero A1 Wi-Fi 6, - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H5A Hero A1 Wi-Fi 6, - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA H5A Hero A1 Wi-Fi 6, - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom41,08 EUR33,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 74 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 355 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: -5 ° ... 80 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Rozhranie: 10/100 Base-T, Wi-Fi 6, ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6 ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 74 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -5 ° ... 80 ° |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 4 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | Ø 78 x 108 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, polština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






