- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- INTERIÉROVÁ RÝCHLOOTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA SD52C225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
INTERIÉROVÁ RÝCHLOOTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA SD52C225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ RÝCHLOOTÁČAVÁ AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA SD52C225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUASkladom1 095,20 EUR890,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 px 1280 x 720 px ; Uhol záberu: 59.7 ° ... 3.5 ° ; Optický zoom: x 25 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 350 °/s (vertikála), 250 °/s (horizontála) ; Napájanie: 24 V DC / 2.5 A ;
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 59.7 ° ... 3.5 ° |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Rýchlosť rotácie závisí na úrovni ZOOMU: | ![]() |
| Automatický reflektor IR: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 360 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 350 °/s (vertikála) , 250 °/s (horizontála) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 500 °/s (vertikála) 500 °/s (horizontála) |
| Ovládanie PTZ: | Pomocou rozhrania RS-485 |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P (auto detekcia) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 50 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Audio vstup/výstup: | 1/1 |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2/1 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC / 2.5 A |
| Spotreba energie: | ≤ 14 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| Rozmery: | Ø 198 x 177 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





