- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- INTERIÉROVÁ SIRÉNA SOW-300-BL SATEL
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SOW-300-BL SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SOW-300-BL SATELSkladom15,17 EUR12,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Interiérová siréna SOW-300-BL s optickou signalizáciou super jasnými LED; Hlavné vlastnosti: 3 Režimy signalizácie ; Farba: Modrý ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 44 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Modrý |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





