- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-100 SATEL
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-100 SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-100 SATELSkladom15,20 EUR12,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 12 V DC ; Hladina intenzity zvuku: približne 120 dB ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ;
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hladina intenzity zvuku: | približne 120 dB |
| Napájanie: | ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Podporované systémy: | |
| Rozmery: | 130 x 130 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




