- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-104
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-104
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-104Skladom5,84 EUR4,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 109 dB ; Napájanie: 6 ; Spotreba prúdu: max. 150 mA ; Farba: Biela ; Prevádzková teplota: -25 °C ... 60 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 109 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži |
| Napájanie: | 6 ... 14 V DC (napájanie z externého adaptéra) |
| Spotreba prúdu: | max. 150 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 135 x 95 x 47 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




