- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- INTERNETOVÁ KAMERA USB HQ-730IPC - 1080p 3.6 mm
INTERNETOVÁ KAMERA USB HQ-730IPC - 1080p 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
INTERNETOVÁ KAMERA USB HQ-730IPC - 1080p 3.6 mmSkladom18,68 EUR15,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 85 ° ; Rozhranie: USB 2.0 ; Metóda kompresie obrazu: H.264 ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1920 x 720 , 640 x 360 |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 85 ° |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - Redukcia šumov a ozvien |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové protokoly: | UVC, UVA |
| Hlavné vlastnosti: | Ľahká inštalácia – zariadenie typu Plug&Play USB |
| Napájanie: | 5 V DC / 160 mA - Port USB |
| Spotreba energie: | < 0.8 W |
| Dĺžka káblu: | 1.6 m |
| Kryt: | Compact - Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 71 x 54 x 45 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





