- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Klávesnice a riadiace jednotky
- Riadiaca klávesnica RS-485
- IP / RS-485 RIADIACA KLÁVESNICA NKB1000-E DAHUA
IP / RS-485 RIADIACA KLÁVESNICA NKB1000-E DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP / RS-485 RIADIACA KLÁVESNICA NKB1000-E DAHUASkladom745,64 EUR606,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komunikačný štandard: Sieťový režim - Ethernet Priamy režim - RS-485 ; Manipulátor: Joystick 3 osový ; Displej: LCD - podsvietený ;
| Protokoly: | DH-SD1, DH-2, Pelco-P, Pelco-D a iné |
| Čísla kamer (ID): | 1 ... 255 |
| Počet používateľov: | max. 64 |
| Počet kamier v systéme: | max. 2048 |
| Komunikačný štandard: | |
| Manipulátor: | Joystick 3 osový, Proporcionálna rýchlosť k vychýleniu (možnosť riadenia zoomu z joysticku) |
| Displej: | LCD - podsvietený |
| Ovládanie PTZ: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C / 10 % ... 90 % nekondenzujúca |
| Hmotnosť: | 0.702 kg |
| Rozmery: | 330 x 160 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




