- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Kamery rýchlootočné
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DF8C442IXG1-ELW DarkFighter - 4 Mpx, 6 ... 252 mm Hikvision
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DF8C442IXG1-ELW DarkFighter - 4 Mpx, 6 ... 252 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DF8C442IXG1-ELW DarkFighter - 4 Mpx, 6 ... 252 mm HikvisionSkladom4 070,86 EUR3 309,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2688 x 1520, 2560 x 1440, 1920 x 1080, ; Čidlo: 1/1.8 " ; Uhol záberu: 56.6 ° ... 1.7 ° ; Optický zoom: x 42 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 400 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 210 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 150 °/s (horizontála) ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 1TB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 7 / 2 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Zhoda so štandardom AAC ; Napájanie: PoE (802.3bt), 36 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rad: | Ultra 8C |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 6 ... 252 mm |
| Uhol záberu: | 56.6 ° ... 1.7 ° |
| Optický zoom: | x 42 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 400 m |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - Zástrčka BNC |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -20 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | Half Duplex, Hikvision PELCO-D/P (auto detekcia) |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 7 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 50 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| Rozmery: | Ø 267 x 431 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327001725 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





