- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné integrované s prídavnou kamerou
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE4C425MWG-E/26(F0) TandemVu ColorVu - 3.7 Mpx 4.8 ... 120 mm Hikvision
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE4C425MWG-E/26(F0) TandemVu ColorVu - 3.7 Mpx 4.8 ... 120 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2SE4C425MWG-E/26(F0) TandemVu ColorVu - 3.7 Mpx 4.8 ... 120 mm HikvisionSkladom1 213,90 EUR986,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Kamera PTZ : 1/2.8 ", Kamera 2 : 1/2.5 " ; Rozlíšenie: Kamera PTZ : 2560 x 1440, 1920 x 1080, Kamera 2 : 3632 x 1632 - 6 Mpx ; Uhol záberu: Kamera PTZ : 55 ° ... 2.4 °, Kamera 2 : 180 ° - Panoramatický obraz ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m @ Kamera PTZ ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m @ Kamera 2 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 80 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 80 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | |
| Veľkosť matrice: | |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p, 3632 x 1632 - 6 Mpx 3680 x 1656 - 6 Mpx |
| Objektív: | |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m @ Kamera PTZ |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m @ Kamera 2 |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 2.88 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | Ø 166 x 303 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327001138 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






