- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné – rad Eco a Smart Home
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ KIT/BP4A-4G-0360B/M0508 APOLLO Picoo A1 4G - 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ KIT/BP4A-4G-0360B/M0508 APOLLO Picoo A1 4G - 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ KIT/BP4A-4G-0360B/M0508 APOLLO Picoo A1 4G - 4 Mpx 3.6 mm DAHUANie je skladom186,76 EUR151,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 78 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný senzor PIR - Dosah : 12 m (max), Podpora SIM kariet 4G, SMD 3.0 – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, cestné vozidlo, Fotovoltaický panel v cene : 8 W ; Napájanie: zabudovaný akumulátor, Nabíjanie cez port USB-C, Fotovoltaický panel ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 78 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 360 ° (priebežne) |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... -60 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s - 4 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Inteligentná analýza obrazu: | Automatické sledovanie pohybujúcich sa objektov |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 1.2 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 141 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






