- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-50P4-2AP - 5 Mpx 3.35 ... 10.05 mm
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-50P4-2AP - 5 Mpx 3.35 ... 10.05 mm
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-50P4-2AP - 5 Mpx 3.35 ... 10.05 mmSkladom181,82 EUR147,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 77 ° ... 30 ° ; Optický zoom: x 4 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 22 °/s (vertikála), 15 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.35 ... 10.05 mm |
| Uhol záberu: | 77 ° ... 30 ° |
| Optický zoom: | x 4 |
| Automatický reflektor IR: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 22 °/s (vertikála), 15 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 340 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 255 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Audio: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Port ONVIF: | 8999 |
| RTSP URL: | rtsp://ip_address/1/h264major - Hlavný prúd rtsp://ip_address/1/h264minor - Pomocný prúd |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Menu OSD: | preset 95 |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Speed Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | Ø 130 x 130 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | OMEGA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






