- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné – rad Eco a Smart Home
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ P3F-PV-0360B-PRO Picoo F1 Wi-Fi 6 - 3 Mpx 3.6 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ P3F-PV-0360B-PRO Picoo F1 Wi-Fi 6 - 3 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ P3F-PV-0360B-PRO Picoo F1 Wi-Fi 6 - 3 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom59,72 EUR48,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2304 x 1296, 1920 x 1080, ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 82 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ / Smart H.264+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Podpora Wi-Fi 6 – štandard ponúkajúci vyššie rýchlosti, lepší výkon v rušnom prostredí, ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 82 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | Žiadne údaje |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | Žiadne údaje |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 345 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | Žiadne údaje |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264B / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s - 3 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | Žiadne údaje |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | Ø 130 x 154 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






